Aktualności

 W grudziądzkiej Marinie zainaugurowaliśmy spotkania Grudziądzkiej Grupy Wsparcia dla Pedagogów i Psychologów szkolnych z Grudziądzu i Powiatu Grudziądzkiego. Spotkania będę się odbywać cyklicznie. Więcej informacji na fanpage’u Grupy Wsparcia

Od początku roku uczestniczymy jako goście i prelegenci w wielu konferencjach m.in. II Wojewódzka Konferencja Doradców Zawodowych oraz „ZAUWAŻ, ZAREAGUJ, DZIAŁAJ. NOWOCZESNE METODY POMOCY DZIECKU W KRYZYSIE” organizowana przez GTPDZIR HOMINI we współpracy z NSP1.

Uprzejmie informujemy, że aktywowano funkcjonalność naszej poradni na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej. Przekazanie dokumentu poprzez wypełnienie formularza bądź dołączenie podpisanego dokumentu on-line na stronie Elektronicznego Urzędu Podawczego.


Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grudziądzu– /Ped-PsychPoradnia/SkrytkaESP.

 

Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do Urzędu:

 1. Dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym w formacie Xades-Bes.
 2. Akceptowalne formaty załączników to:
  • DOC, RTF
  • XLS
  • CSV
  • TXT
  • GIF, TIF, BMP, JPG
  • PDF
  • ZIP
 1. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3MB.
 2. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

 

UWAGA!


Aby można było złożyć wniosek do urzędu konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP – konto jest bezpłatne.

 Uruchamiamy dodatkowe wsparcie dla dzieci, młodzieży i rodziców w formie teleporad, kontaktów wspierających, konsultacji, codziennie w godzinach od 8:00-15:00 pod numerem telefonu:

609 003 546

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Z racji dużego zainteresowania ofertą naszej poradni prosimy o cierpliwość i wytrwałość.
Wszystkim Państwu zostanie udzielona fachowa pomoc.

Szanowni Państwo, aby jeszcze bardziej ułatwić z nami kontakt reaktywowaliśmy naszego funpage’a na Facebook’u. Serdecznie Zapraszamy 🙂

https://www.facebook.com/pppgrudziadz/

Scroll to Top