Aktualności

Dnia 29.09.2023 w grudziądzkiej Marinie zainaugurowaliśmy spotkania Grudziądzkiej Grupy Wsparcia dla Pedagogów i Psychologów szkolnych z Grudziądzu i Powiatu Grudziądzkiego. Spotkania będę się odbywać cyklicznie. Więcej informacji na fanpage’u Grupy Wsparcia. 

Od początku roku uczestniczymy jako goście i prelegenci w wielu konferencjach m.in. II Wojewódzka Konferencja Doradców Zawodowych oraz „ZAUWAŻ, ZAREAGUJ, DZIAŁAJ. NOWOCZESNE METODY POMOCY DZIECKU W KRYZYSIE” organizowana przez GTPDZIR HOMINI we współpracy z NSP1.

Uczniom, rodzicom i nauczycielom życzmy dużo sił i zdrowia :):)

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, iż na czas wakacji nasza Poradnia zmienia godziny przyjmowania.

W terminie od 26 czerwca do 31 sierpnia br. Poradnia będzie otwarta w godzinach:

od 7.30 do 15.30

Serdecznie zapraszamy i życzymy radosnych, pogodnych i bezpiecznych wakacji!

Niech te Święta Wielkanocne będą pełne nadziei i wiary, Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia. Ciepłych, pełnych nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, rodzinnego ciepła oraz smacznego jajka życzą Dyrektor i Pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Grudziądzu Wielkanoc 2023

Uprzejmie informujemy, że aktywowano funkcjonalność naszej poradni na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej. Przekazanie dokumentu poprzez wypełnienie formularza bądź dołączenie podpisanego dokumentu on-line na stronie Elektronicznego Urzędu Podawczego.


Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grudziądzu– /Ped-PsychPoradnia/SkrytkaESP.

 

Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do Urzędu:

 1. Dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym w formacie Xades-Bes.
 2. Akceptowalne formaty załączników to:
  • DOC, RTF
  • XLS
  • CSV
  • TXT
  • GIF, TIF, BMP, JPG
  • PDF
  • ZIP
 1. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3MB.
 2. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

 

UWAGA!


Aby można było złożyć wniosek do urzędu konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP – konto jest bezpłatne.

Mamy przyjemność poinformować, iż Nasza Poradnia Psycholgiczno – Pedagogiczna bierze udział ogólnopolskim programie pilotażowym 

CZAS NA UWAŻNOŚĆ. Jest to nowatorski program zajęć psychoedukacyjnych z zakresu profilaktyki uniwersalnej, który realizowany będzie w Szkole Podstawowej  nr 18 na godzinach wychowawczych w klasach VI.

Polski Instytut Mindfulness przygotował projekt UWAŻNA SZKOŁA, by w profesjonalny sposób wesprzeć pracę szkół, w których praktyka uważności włączana do codziennych aktywności, jest elementem wspierającym całe środowisko szkolne. Stres występuje zarówno po stronie uczniów jak i nauczycieli, którzy są narażeni na zjawisko wypalenia zawodowego i dlatego potrzebują konkretnych narzędzi do regularnego dbania o siebie i uczniów.

Korzyści płynące z projektu:

 

 • Lepsza koncentracja i pamięć

 • Wzrost poczucia własnej wartości

 • Rozwój kreatywności

 • Lepsze zdrowie i odporność

 • Wzrost energii do działania, uprawiania sportu, aktywnego wypoczynku

 • Lepsze radzenie sobie z emocjami i stresem

 • Budowanie prawidłowych relacji społecznych

 

Witamy w nowym roku szkolnym!  Wszystkim dzieciom, uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy zdrowia, wielu sukcesów i radości ze wspólnych spotkań. Mamy nadzieję, że każdy powraca  z mnóstwem energii, by wspólnie móc rozwijać swoje pasje. 

 Uruchamiamy dodatkowe wsparcie dla dzieci, młodzieży i rodziców w formie teleporad, kontaktów wspierających, konsultacji, codziennie w godzinach od 8:00-15:00 pod numerem telefonu:

609 003 546

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Z racji dużego zainteresowania ofertą naszej poradni prosimy o cierpliwość i wytrwałość.
Wszystkim Państwu zostanie udzielona fachowa pomoc.

Szanowni Państwo, aby jeszcze bardziej ułatwić z nami kontakt reaktywowaliśmy naszego funpage’a na Facebook’u. Serdecznie Zapraszamy 🙂

https://www.facebook.com/pppgrudziadz/

Scroll to Top